X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
دوشنبه 22 خرداد 1385 ساعت 05:47

سلام دوستان.


یکی از اولین روزهای خرداد، یک دوستی لطف کرد و در عوض کار کوچکی که برایش انجام داده بودم، کتابی برایم هدیه آورد. ( المراقبات / آیت الله میرزاجواد ملکی تبریزی / ترجمه ابراهیم محدث ). خیلی خوشحال شدم که این دوست عزیز " کتاب " را برای هدیه انتخاب کرده. شما آخرین هدیه ای که گرفتید چه بود؟


صبح پنج شنبه ۱۹خرداد، ساعت ۷:۲۰ به قصد پباده روی، خرید روزنامه و انجام یک کار بانکی از منزل خارج شدم. صبح دل پذیری بود ولی اکثر مغازه ها و مؤسسات بسته بودند. پس از ۴۵ دقیقه که کارهایم را انجام دادم، پیاده راه خانه را پیش گرفتم. هنوز هم مغازه ها به جز تک و توکی بسته بودند. در راه بازگشت به قهوه خانه ای برخوردم که روی شیشه درب ورودی آن برگه ای چسبانده بودند: "به دستور نیروی انتظامی ورود افراد معتاد ممنوع".

با خودم گفتم ...


امروز صبح (دوشنبه ۲۲خرداد) برای گذراندن امتحان های پایان ترم عازم دانشگاه می شوم. دیشب مسابقه فوتبال ایران را دیدید؟ واقعا حیف از آن همه تعریفی که فردوسی پور از رحمان رضایی کرد! کعبی و میرزاپور و رضایی، مثلث گاف دهی ایران! دو مسابقه دیگر ایران را باید در طول ایام امتحان ببینیم. برایمن و برای تیم ملی دعا کنید.

 

دادار جان آفرین

یار و نگهبانتان

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo