X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
جمعه 12 مرداد 1386 ساعت 17:00

سلام، سلام. تابستان بخیر!

درگذشت آیت الله مشکینی را تسلیت عرض می کنم. امید که ما نیز عمرمان از لحظه های عارفانه خالی نباشد.

 

این روزها که مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا برگزار می شد، بیشتر به وبلاگ سینا سر می زدم. سینا یک دانشجویی ایرانیه که تو مالزی درس می خونه و بازی های ایران را هم در استادیوم بوکت جلیل تماشا کرده. او عکس های جالبی هم از استادیوم تو وبلاگش گذاشته که می تونید برید ببینید و لذت ببرید. یکی از عکس ها تماشاچیان کره جنوبی را نشان می ده که هاج و واج دارند به سمت راستشان نگاه می کنند. سینا در توصیف این صحنه نوشته که تماشاچیان کره هنوز بازی شروع نشده، کلی سر و صدا به پا کرده بودند. اما با شروع بازی، ایرانی ها با طبل و دیگر وسایل شروع به تشویق تیم ایران کردند. طوری که کره ای ها ساکت شدند تا ببینند چه خبر است؟! سینا گزارش مانندی هم از حضورش در استادیوم داده تا بیشتر با آن حال و هوا آشنا بشید. برای ورود به وبلاگ سینا اینجا را کلیک کنید.

 

یک روز بعد از روز پدر، مهمان داریم. در بین صحبت ها حرف از روز پدر و هدیه ای که برای پدر خریده شده به میان می آید. خانم مهمان می گوید که فقط یکی از دخترانش برای پدرش کادو گرفته است. مادر می گوید بچه های ما همین طور. فقط دخترمان بای پدرش کادو گرفت. در این لحظه بچه کوچک مهمان که 6، 7 سال سن دارد به حرف آمده می گوید: "من هم برای بابا کادو خریدم. آن روز که رفته بودیم امامزاده داوود، براش پشمک خریدم!"

قرار است جواد رضویان به مجموعه تلویزیونی چارخونه اضافه شود، بلکه این برنامه اندکی شادتر شود.

 

کاهش بیش از سی درصدی تعرفه اینترنت خبر خوبی بود که طی هفته های گذشته اعلام شد و از اول مرداد نیز به اجرا درآمد. فقط نمی دونم چرا اختلافات فاحشی در قیمت اینترنت ماهیانه نامحدود با اینترنت ساعتی وجود دارد. مثلا یک ماه اینترنت نامحدود آلفا 3750 تومان اعلام شده. آن وقت، 150 ساعت اینترنت آلفا 7500 تومان! ای کاش اقای سلیمانی وزیر ناآگاه ارتباطات فکری نیز به حال سرعت اینترنت در ایران می کرد.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo