پنج‌شنبه 25 مرداد 1386 ساعت 18:13

بالأخره این سریال "ما چند نفر" هم تمام شد. این فیلم آن قدر سوتی داشت که این آخری آن را "ما چند ابله" می نامیدم. قسمت آخر هم اگر چه خالی از سوتی {و توهین به شعور بیننده} نبود، قابل قبول از کار درآمده بود و کمی بیشتر خندیدیم.

 

امیر قلعه نوعی همچنان با انتقادها روبروست. همشهری جوان* ضمن تبریک قهرمانی بسکتبالیست های ایرانی می نویسد: «این مدال خوشرنگ آسیایی را به همه اعضای تیم و مربی خارجی اش – استاد رایکو ترومن – تبریک می گوییم و خدمت بعضی ها عرض می کنیم که می شود به جای بدون باخت حذف شدن، با باخت قهرمان شد!» و این طعنه ای است به سخن آقای قلعه نوعی که افتخار کرده بود تیمش بدون باخت، حذف شده است! چرا که باختن تو پنالتی که باخت نیست!

*همشهری جوان، شماره ۱۲۹، ۲۰ مرداد ۸۶

 

خیلی وقت بود می خواستم ویندوزم را به سرویس پک 2 ارتقا بدهم. دیروز فرصتی دست داد و مشغول شدم. اول برنامه ها و نرم افزارها را رفع نصب کردم. چون می خواستم کل ویندوز را از نو نصب کنم. حواسم هم بود که از بعضی فایل ها نسخه پشتیبان بگیرم تا بعد دوباره مجبور به دانلود آنها نشوم. اما با همه این احوال، یادم رفت از لیست سایت های مورد علاقه ام که روی فایر فاکس ذخیره کرده بودم بک آپ بگیرم. وقتی که ویندوز را نصب کردم و آخرین آپدیت ها را نیز نصب کردم، یکهو یادم آمد که ای دل غافل! یادت رفت از لیست سایت های مورد علاقه ات بک آپ بگیری! خیلی حیف شد، خیلی. بعضی از آن سایت ها را آدرسشون را دارم، اما خیلی هاشون رو هم یادم رفته:--( خوب کمی افسوس خوردن که عیبی ندارد. ان شاء الله سرعت ویندوز جدید این افسوس را جبران می کند.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo